9. 1. 2018 Pramínkování vlasů

Prodlužování vlasů keratinem

Vlasy svých snů za pouhých několik hodin, pomoci prodlužování vlasů pomoci keratinových spojů. Představujeme nejširší sortiment přírodních vlasů, a také všech materiálů nutných pro prodlužování. Díky nejlepším surovinám naši společnosti zákazníci, kteří se zabývají prodlužováním vlasů, mohou najít v sortimentu Rich haiR vlasy nejvyšší kvality, které jsou zpracovávány pouze ručně, pomoci speciálních technologií.

Co je to keratin?

Keratin v kapslích/pouzdrech, je vyvinut na základě přírodního proteinu a má velkou lepicí schopnost. Nepoškozuje vlasy a tak je prodlužování jednoduché a bezpečné. Stačí jen vybrat správnou texturu a odstín, který se hodí k vašim vlasům, a obrátit se na dobrého odborníka. Ale měla byste si pamatovat, že délka vlastních vlasů nesmí být kratší 20 cm.

Návod: Jak na prodlužování vlasů keratinem?

Ze začátku je potřeba umýt vlasy zákaznice očišťujícím šamponem bez použití balzámu. Pak vysušit vlasy fénem, a je-li to nutné, vyžehlit vlasy pro rovnou texturu. Dále je potřeba oddělit pramínky na spánku od pramínků na zátylku, stejně jako oddělit okrajové zóny, aby si zákaznice mohla udělat vysoký účes (např. vysoký ohon). Okrajová čára pomáhá skrýt kapsli/pouzdra.

Používáme pouze originální, vysoce kvalitní italský keratin. Oddělíme pramínek optimální velikosti, a zafixujeme ho pomoci speciální podložky. Dále je nutné spojit pramínek vlastních vlasů zákaznice s prodlužovaným pramínkem. Poté se keratin rozpustí pomocí tavicích kleští. Teplota kleští nesmí překročit 180 °C, což je naprosto bezpečné pro vaše vlasy. Pak s použitím tvarujících kleštiček je nutné zformovat kapsle/pouzdro do tvaru ploché destičky, která bude celkem průhledná a nebude vidět na vlasech. Tyto kapsle/pouzdra nebudou bránit rozčesávaní vlasů, a vlasy se z nich nebudou vyčesávat.

Pramínek po pramínku prodloužíme celou řádku. Až to uděláme, oddělíme další řádku přibližně o centimetr a půl výš. Dle stejného postupu prodloužíme vlasy na celém zátylku. Dále přistoupíme ke spánkům. Dle stejného postupu oddělujeme okrajovou zónu a prodloužíme pramínek po pramínku. Po prodloužení obou spánků přidáme dle potřeby pramínky na zátylek.

Po prodlužování je potřeba adaptovat prodloužené vlasy zákaznice. To se dá udělat pomoci žehličky nebo vytvarovat špičky vlasů tak, aby nebyl vidět spoj mezi vlastními a prodlouženými vlasy, a také se takhle dají vytvarovat vlasy dle přání zákaznice. Tak pro ni bude péče o vlasy jednodušší. Prodloužené vlasy mohou být obarvené, tónované, a je na ně možné použít jakékoli prostředky na vlasy. Každý způsob účesu bude vypadat maximálně přirozeně.

Promyšlenost v každém detailu, dělá systém prodlužování vlasů Rich haiR velice rychlým a jednoduchým a umožní zákaznicím, aby se staly majitelkami luxusních dlouhých vlasů.