9. 1. 2018 Prodlužování vlasů metodou našívaní do tres

Prodlužování vlasů metodou našívaní do tres

Prodlužování vlasů metodou našívaní do tresPokud nechcete používat různé lepidla, drahé zařízení, tento “ekologický čistý” způsob prodlužování vlasů je určený právě Vám, milí zákazníci! To je relativně nová technologie, která získala důvěru tím, že představuje naprosto neškodný způsob prodlužování vlasů, jehož nespornou výhodou je nízká cena materiálu. Proto prodlužování vlasů pro klienty je prakticky zdarma, jelikož zaškolení nevyžaduje nákup speciálního vybavení a nástrojů.

Společnost Rich haiR Vám ráda nabízí paletu pouze přírodních vlasů a také všechny materiály potřebné k prodlužování. Díky nejlepším surovinám, naše společnost zákazníkům nabízí i vlasové tresy z vlasů nejlepší kvality, které jsou ušity dle speciální technologie. Pro prodlužování se používají kovové kroužky ve stejné barvě jako vlasy, na jejichž vnitřní straně se nachází gumička, která překáží skluzu tresu s kolečky z vlasů.

Jedinou podmínkou je, že vlastní délka Vašich vlasů by měla být alespoň 20 až 25 cm. Délka prodlužovaných vlasů záleží pouze na Vašem přání. Stačí jen vybrat správný odstín a texturu prodlužovaných vlasů.