3. 2. 2016

Jak pečovat o prodloužené vlasy?

Lidské vlasy jsou obzvláště citlivým materiálem, přestože jsou vlasy 100% lidské, velmi kvalitní, vyžadují však zvýšenou pozornost a jakýkoliv úkon může vlasy narušit, změnit jejich vlastnost, strukturu, což není předmětem případných reklamací. Je nutné si také uvedomit, že tyto vlasy již nejsou vyživovány přirozenou cestou a to přímo z vlasové pokožky, proto případné vysušení vlasů není vadou zboží.

U všech vlasů platí doporučení zvýšené opatrnosti při vysušení ručníkem. Také vlasy se nedoporučují příliš často zatěžovat žehlením a jiným tepelným působením. Při mytí prodloužených vlasů používejte obzvláště regenerační výrobky, a češte až prosušené vlasy, nikoliv mokré, od konečků vlasů směrem k hlavě. Při spaní vlasy svážte do copu. Konečky vlasů jsou přirozeně slabší.

Existuje několik druhů a typů vlasů a každý z nich má jiné specifické vlastnosti. Kupující musí při koupi zboží sám zvážit, zda je daný druh vlasů pro jeho potřeby vhodný. Za tento výběr neneseme žádnou zodpovědnost.

Zpracovaváním vlasů (aplikace, následné úpravy – střih, barva, odbarvení, trvalá a pod…), dochází k jejich nenávratnému poškození a na takto již u zpracovaných vlasů není možné uplatnit reklamaci.

Z hygienických důvodů není možné po použití zakoupený výrobek vyměnit či vrátit.

Kupující přebírá veškerou zodpovědnost za použití výrobku a způsob aplikace. Prodavájící nenese žádnou zodpovědnost za neodborné a nesprávné použití výrobku a poškození jak kupujícím, tak třetí osobou.